Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7579
Stary 25.01.2012, 17:58
nie wiem o co chodzi z tymi kartami. czy będą potrzebne czy nie. na stronie tej informacji juz nie ma a na fb cytuje:
WISLAKRAKOW.COM
,,Informacja o Kartach Kibica na mecz ze Standardem na razie nieaktualna. Może się okazać, że karty będą niezbędne, ale - co oczywiste - Wisła robi wszystko, by tak nie było."
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując