|
nie wiem o co chodzi z tymi kartami. czy będą potrzebne czy nie. na stronie tej informacji juz nie ma a na fb cytuje:
WISLAKRAKOW.COM
,,Informacja o Kartach Kibica na mecz ze Standardem na razie nieaktualna. Może się okazać, że karty będą niezbędne, ale - co oczywiste - Wisła robi wszystko, by tak nie było."
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL
|