|
Zamiast zrobić promocje i przy okazji kupna biletu na Stanard dać ludziom bonus i możliwośc wyrobu KK za darmo...Wiadome, ze wtedy każdy "nowy" wyrobił by tą darmową KK co mogło by pozytwynie wpłynąć na frekwencje na Lidze..
To klub jak zwykle podziałał w drugą stronę..I teraz najtańsza wejściówka kosztuje...50 zł..Znowu licza grosz do grosza..i przyjdzie 23 tysiące :(
[][][][]> T S W <[][][][]
|