Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15345
Stary 25.01.2012, 16:07
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli odnosisz się do mojej wypowiedzi (a na to wskazuje cytat) wskaż mi proszę w którym miejscu odnosiłem sie do rządu Jako komenatrz pozwolę sobie zacytować w tym miejscu klasyka: "Nie zrzucam winy tutaj na PO, choc wiadomo kto rzadzil" albo "....przy braku pozniejszych glebszych reform odbilo nam sie troche czkawką"
Jeśli chodzi wiarygodność danych to zupłnie nie biorę za nie odpowiedzialności. Użyłem liczb podanych przez kolegę Szpena aby zademonstrować miałkość zaproponowanej przez niego interpretacji tychże liczb. Chodziło mi nie tyle o fakty co o metodę.

Ok, źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź, więc przepraszam Czasem jak się nie da się zrozumieć jednoznacznie pewnych zdań bez bezpośredniej, werbalnej dyskusji.

A co do kolegi Drozda, to nie tylko ,,Cudak", ale i wszystkie rządy od 1989r. + 50 lat komuny są mniej lub bardziej winne obecnej sytuacji. Możesz go nie lubić, ale nie zrzucaj winy na niego tylko. Dodaj też wpływ otoczenia zewnętrznego.