snyrting napisał(a):

Temat już i tak umarł w momencie kiedy tacy eksperci jak ty, Gwiaździsty i Kocur zaczęliście pisać o SB, PiSie, Kaczyńskim i podobnym. Tak trudno przyznać, że w tej sprawie oszukali nas wszyscy politycy? Zarówno Ci, którzy brali udział w tajnych negocjacjach jak i Ci, którzy jak barany głosowali nad projektem, o którym nie mieli pojęcia.
Z chwilą gdy problem ACTA ograniczymy do prostego stwierdzenia, że to wszystko wina Tuska i agenta SB Boniego, zabrniemy w ślepą uliczkę. Tutaj naprawdę nie o to chodzi. Ty tego nie ogarniasz dlatego też nie widzę sensu dalszej rozmowy.
|
Otóż z Twojego mędrkowania niewiele wynika, poza próbą zaciemnienia oczywistego faktu, że to rząd Tuska właśnie dzisiaj podpisał ten dokument (rękami swojego parobka w Japonii) a nie żaden Kaczyński czy PiS.
Takie rozmycie odpowiedzialności to typowa zagrywka jak w postkomunistycznych mediach, dużo sprzecznych informacji aby w ogólnym chaosie uwalić temat i prawdę. Tak to wina Tuska i konfidenta SB Boniego. To oni to podpisali a nie John Travolta czy Jan Kobuszewski.