Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
ukasek
Junior Member
Od: 01.2012
Offline
#
487
25.01.2012, 15:28
Ma ktos moze jakas opcje pracy jako kierowca, magazynier itd. Interesuja mnie ranki lub nocki.
ukasek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ukasek
Znajdź inne posty napisane przez ukasek