Wyświetl pojedynczy post
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1900
Stary 25.01.2012, 15:26
Cezary Wilk: każdy mecz dla nas będzie o najwyższą stawkę

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...awke,id,t.html

Duży, rozsądny wywiad.
Odpowiedz cytując