Wyświetl pojedynczy post
paszczak
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1233
Stary 25.01.2012, 13:01
Moim zdaniem "zdradzeni o świcie"nie odnosiło się do żadnego zamachu, bo było adresowane do polskich władz, których przecież o zamach nikt nie podejrzewał tylko o tchórzliwą skandaliczną postawę wobec rosjan, złożenie katasrofy na ołtarzu "poprawy relacji z Rosją" czy nawet stłumienia spontanicznych reakcji polskich obywateli budzących się z letargu - w imieniu swoich interesów politycznych czy zanichania prób wyjasnienia tej katastrofy. To było zdradą
Odpowiedz cytując