Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1230
Stary 25.01.2012, 12:48
Nadal nie rozumiesz ze rozmawiamy o czyms zupelnie innym czy udajesz? Skup sie na slowach "dziennikarskie klamstwa".
Rogalski niech sobie robi i sprawdza co chce, ma do tego chyba prawo?
Zreszta nawet tutaj widoczna jest roznica, Rogalski mowi ze "chce sprawdzic te hipoteze", przykladowa Olejnik mowi ze "Blasik byl w kabinie" pomimo iz dowodow na to brak.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując