Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
1227
25.01.2012, 12:35
abruzzi
napisał(a):
A Ci którzy nie wierza to że był to wypadek a nie zamach są zmanipulowani tak?
Są po prostu osobami wierzącymi...czepiając się... Niech jednak nie przeszkadzają niedowiarkom, którzy chcą opierać się na dowodach...
darksun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darksun
Znajdź inne posty napisane przez darksun