Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.01.2012, 23:27
W sumie racja.Teraz ludzie kombinuja jak dostac sie do Warszawy i na stadion ,i pozniej do Liege....a tych jest masa

a kupic karnet to jest krotka sprawa

takze te 6 tys to i tak jest dobry wynik,jak na czas i obecne sprawy
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując