Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4087
Stary 24.01.2012, 21:32
zolwik napisał(a):Wyświetl post
Witam.
Moze kogos hobby byla akwarystyka i ma np akwarium lezace w piwnicy czy strychu.

Prosilbym o priv, potrzebuje minimum 100l
nie mam takiego ale potrzebuje kilku glupikow po cenie bo w careforze zwariowali 8 zeta za sztukę
Odpowiedz cytując