Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54090
Stary 24.01.2012, 21:30. -Goral-
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
I właśnie dlatego zdziwienie niejednego kibica, że mimo tak dużych zarobków "kasa jest pusta".

Czysty biznes. W biznesie jak się chwalisz, że masz dużo hajsu to Cię od razu rąbią(vide Wojciechowski), wiedzą, że możesz sobie pozwolić na ekstra wydatki, jak siedzisz cicho i puszczasz info, że nie masz kasy to jak później będziesz chciał kogoś kupić, a np jakiś właściciel klubu będzie chciał zarobić na jakimś juniorze, to ten właściciel wiedząc, że Ci się nie przelewa bardzo długo zastanowi się nad kwotą którą Ci walnie.
Odpowiedz cytując