|
Niech klub zacznie wkoncu inwestowac infrastrukture w szkolenie młodziezy ...! To jest przyszlosc ktora za kilka lat przynios;a by ogrome zyski pod wzgledem sportowym jak i finansowym...bo takie ciagle kupowanie duzej ilosci zawodniow z calego swiata (z czego kika sie koppletnie nie sprawdza) i ciagle roszady nie przyniosa ani zyskow ani podniesienia poziomu gry naszego zespolu...
|