Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54086
Stary 24.01.2012, 21:17
Pytanie tylko ile rocznie kosztuje Wisla? Jak kiedys napisalem ze to moze byc w okolicach 40 mln zl (nasz przychod bez pucharow i bez sprzedazy to okolo 20-25 mln) to ktos tam napisal, ze to niemozliwe, ze Wisla kosztuje (bez transferow) ok 20-25 mln zlotych. No nie wiem, wydaje mi sie malo prawdopodobne ze w Lechu bez pucharow mowi sie o kilkunastomilionowej dziurze, Legia musi przejsc Sporting by sama dopiac budzet (jesli nie chce nikogo sprzedawac), a u nas... wystarcza takie "smieszne" pieniadze na utrzymanie klubu. Nie mowie ze sie nie myle, ale mimo wszystko, radzilbym niektorym wziasc na wstrzymanie i nieliczyc tych wielomilionowych zyskow ktore mamy... Lepiej sie mile zaskoczyc niz nie mile rozczarowac

P.S
Zawodnikow do LE mozna zglaszac chyba do 1 lutego takze spokojnie. Sporo sie jeszcze moze wydarzyc
Odpowiedz cytując