Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54085
Stary 24.01.2012, 21:08
Już kiedyś było o tych gratyfikacjach, ale w ramach przypomnienia, ile UEFA płaci Wiśle:
2,1 mln € - za sam awans do fazy play-off LM
640 tys. euro - za awans do fazy grupowej Ligi Europy
360 tys. euro - za rozegranie sześciu spotkań w fazie grupowej
420 tys. euro - za 3 zwycięstwa w fazie grupowej
200 tys. euro - za awans do 1/16 finału

Wychodzi 3 720 000 €. Do tego trzeba dodać zarobki za sprzedane bilety, transmisje TV... I właśnie dlatego zdziwienie niejednego kibica, że mimo tak dużych zarobków "kasa jest pusta". Czyżby nasz klub płacił miliony na pensje co rok? Wobec tego co będzie, jak nie zagramy w LE w przyszłym sezonie?

PS. Wielu z nas nie pisze przecież o 50-100 transferach ;-) tylko zastanawia się, czy sprowadzenie lewego obrońcy, najbardziej potrzebnego, to taki niemożliwy zakup w sytuacji, gdy klub sporo zarobił? Jeśli nie teraz, to kiedy? Jak znowu drużyna zajmie 8. miejsce (tfu!) i trzeba będzie drastycznie ciąć oszczędności?
Powód: Jeden obrońca. Tylko i aż tyle
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 24.01.2012 o godz. 21:12.
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując