Ja nie zamierzam niczym się podniecać, ani niczego krytykować przed zamknięciem okienka.
W Wiśle ostatnimi czasy nie ma przecieków odnośnie transferów przed ich dopięciem, a więc media piszą byle co tylko żeby cokolwiek o Wiśle napisać. Nawet jeśli Valcx gdzieś powiedział, że wzmocnień raczej nie będzie to wcale nie znaczy, że to musi być prawda
Z resztą, wolałbym jeden SUPER transfer niż trzy średnie. Najlepiej na stoperze
Zalecam kolegom kibicom - więcej luzu
