Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54082
Stary 24.01.2012, 21:02
Ja nie zamierzam niczym się podniecać, ani niczego krytykować przed zamknięciem okienka.

W Wiśle ostatnimi czasy nie ma przecieków odnośnie transferów przed ich dopięciem, a więc media piszą byle co tylko żeby cokolwiek o Wiśle napisać. Nawet jeśli Valcx gdzieś powiedział, że wzmocnień raczej nie będzie to wcale nie znaczy, że to musi być prawda

Z resztą, wolałbym jeden SUPER transfer niż trzy średnie. Najlepiej na stoperze

Zalecam kolegom kibicom - więcej luzu
Odpowiedz cytując