nie słyszałem ale dziwić się nie będą bo o wielu debilnych podatkach w życiu czytałem i z tak owymi miałem styczność. Z czystej ciekawości więc zapytam, jak się go oblicza czy też będzie obliczać ?
Hakerzy akatują

nic tak nie jednoczy jak wróg. Raz jest nim PiS,to ten najgorszy - wiadomo-bo wewnętrzny. Drugi zewnętrzny, tym razem hakerzy.
Powiedzcie mi tak na logikę i co z tego, że atakują strony rządowe, kto to w ogóle czyta? coś czuje, że co niektórych łechta ich marne ego to , że ktoś ich strony atakuje. Bo my som ważne pany.....