arti napisał(a):

Mieliśmy czy "mieliśmy" - oto jest pytanie.
Swego czasu za Skorży ponoć mieliśmy kupić napastnika Nei z Bułgarii za 800tys euro. Niestety grajek wybrał Arabów, a ta kasa(?) również została cofnięta. Za Petrescu były podobne numery itd. itp.
Stan jest niestety skończony... jak sobie wyobrażacie Jego współpracę ze Smudą.
Przy okazji ciekawe kto zostanie dyr. sportowym przy Smudzie? Może Rząsa?
|
Chłopie, wypluj te słowa! Niech ten gość trzyma się jak najdalej od Wisły. Niech idzie do Związku Radzieckiego trenować jakieś Chimki czy inne Tomy, byle nie do Wisły!
I teraz mądrale, domagaliście się zwolnienia Roberta, a będzie kijek nie siekierka- Smuda. Boże broń.