jism napisał(a):

|
Tylko jednego nie rozumiem - mieliśmy kupić Świerczoka za milion złotych ergo co najmniej milion mieliśmy przeznaczyć na transfery (milion, 800 tys. - nieistotne). Ciekawe, co stało się po tym transferowym fiasku, że teraz na transfery będzie zero. Polityka finansowa Wisły jest jak nieskończoność wszechświata - to jedna z tych rzeczy na świecie których ludzki umysł po prostu nie jest w stanie ogarnąć bazując na racjonalnych przesłankach
|
Człowieku! To media podawały, że mamy kupić Świerczoka i że mamy do wydania 800 tys.. Z Wisły słyszałeś gdzieś takie oficjalne oświadczenia o kwocie jaką Wisła ma do wydania? Przegląd to sobie może pisać. Średnio wierze tym szmatławcom.