Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12192
Stary 24.01.2012, 19:12
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
W jakiej lidze? bo chyba nie Ekstraklasa, ani nie 1. ani 2.

no w PL zdaje się że są tylko 3 opcje...
1. Zacząć od nowa, tak jak każdy nowo powstały klub, czyli od B klasy i walczyć o możliwość gry w max 1 lidze(jak to jest w Hiszp, Ang, Hol, itd.)
2. Stworzyć odrębną ligę. (nierealne...)
3. Połknąć jakiś słabszy klub istniejący (grający np. w 2 lidze) posiadający długi... coś a'la fuzja Lecha i Amici... Amica zaraz po fuzji zaczęła od 3 ligi, czyli teraz 2. Najlepiej taki który byłby blisko Krakowa i który posiadałby jakąś bazę szkoleniową, żeby piłkarze mogli wyjeżdżać na mini zgrupowania przed konkretnymi meczami... albo żeby młodzi Wiślacy mieli gdzie kopać...
Odpowiedz cytując