|
nieprawda
w lidze hiszpańskiej Barcelona B moglaby awansować do Primera D pod warunkiem spadku Barcelony.
Zreszta, u nas jest tak samo.
No ale wrócmy do tematu rezerw który ktoś wymyślił z braku laku. Takowe rezerwy posiada Lechia Gdańsk.
No więc teraz wymieńcie korzyści z posiadania takiej druzyny.
p.s. Co do tekstu "koszty wielkie to nie są"...Im wyższa liga tym wyższe koszta. Jeśli by grali w krakowskiej Serie "A" to jeszcze zrozumiem, ale czy to ma sens wtedy? Oczywiscie ze nie ma.
Zreszta, kazda liga w polsce jest inna. Inaczej sie gra w trzeciej, inaczej w drugiej, inaczej w pierwszej a inaczej w ekstraklasie.
Młoda Ekstraklasa była by naprawde dobra opcją gdyby tylko druzyny podchodziły do tego z odpowiednim jajem i przestrzeganiem przepisów. A nie że teraz ME wygląda jak zsyłka na sybir.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|