Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12191
Stary 24.01.2012, 19:02
nieprawda
w lidze hiszpańskiej Barcelona B moglaby awansować do Primera D pod warunkiem spadku Barcelony.
Zreszta, u nas jest tak samo.

No ale wrócmy do tematu rezerw który ktoś wymyślił z braku laku. Takowe rezerwy posiada Lechia Gdańsk.
No więc teraz wymieńcie korzyści z posiadania takiej druzyny.

p.s. Co do tekstu "koszty wielkie to nie są"...Im wyższa liga tym wyższe koszta. Jeśli by grali w krakowskiej Serie "A" to jeszcze zrozumiem, ale czy to ma sens wtedy? Oczywiscie ze nie ma.
Zreszta, kazda liga w polsce jest inna. Inaczej sie gra w trzeciej, inaczej w drugiej, inaczej w pierwszej a inaczej w ekstraklasie.
Młoda Ekstraklasa była by naprawde dobra opcją gdyby tylko druzyny podchodziły do tego z odpowiednim jajem i przestrzeganiem przepisów. A nie że teraz ME wygląda jak zsyłka na sybir.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując