Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54071
Stary 24.01.2012, 18:24
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Milosz z całym szacunkiem do Ciebie ale Cupiał Wiśle po prostu pożyczył pieniądze i jedna z jego firn jest jej właścicielem .Ja kompletnie tego nie pojmuje bo uważam że jeśli się chce być właścicielem klubu piłkarskiego to należy go nabyć na siebie, ta cała sytuacja jest dla mnie nie normalna WŁAŚCICIEL TO TAKA KOBIETA CO CHCIAŁA BY I BOJ SIĘ A PYZATYM JEST TROCHĘ W CIĄŻY .Ten problem dotyka całej polskiej piłki. W POLSCE BIZNESMENI TO TAKI WYRÓB CZEKOLADOPODOBNY .
Misiu, a ty co pracujesz na etacie w urzędzie?
Jak żeś jest taki MĄDRY to może sam się weź za biznesy i zostań 100 % czekoladką. A, no i kup sobie klub piłkarski...

Powodzenia!
c.d.n.
Odpowiedz cytując