Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wujek dobra rada
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: FCK
Offline
#
24910
24.01.2012, 18:10
Kupiłem oferte TP telewizja+net+telefon. Słyszałem gdzieś że można podłączyć dekoder do routera zamiast do talerza. Nie znam sie na tym więc pytam czy jest taka możliwość czy ktoś miał po prostu bujną fantazję?
Wujek dobra rada
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujek dobra rada
Znajdź inne posty napisane przez Wujek dobra rada