Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#838
Stary 24.01.2012, 18:01
Ekspert od piłki ręcznej:

Gwiaździsty napisał(a):
Scenariusz jak w piłce nożnej. Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor. A potem do domu. Tyle pograli.
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=125
Ostatnio edytowane przez kornd : 24.01.2012 o godz. 18:09.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując