|
Jeżeli już mówimy o wzmocnieniach, to Wisła potrzebuje solidnych zawodników, prezentujących jakiś poziom, a nie kolejny szrot zagraniczny, który tylko pobiera pensje. Dlatego mnie brak transferów w ogóle nie dziwi. Może ktoś w końcu poszedł w tym klubie po rozum do głowy i postanowił poszukać zawodników z prawdziwego zdarzenia, a nie typowe "zapchajdziury" które pewnego poziomu nigdy nie przeskoczą. Ja mimo wszystko zgadzam się z opinią dyrektora, trenera itp. Mamy skład wystarczający.
Ale wystarczy też spojrzeć na Legie i jej poczynania na rynku. Niby kasę na jednego zawodnika ma, gra w pucharach na wiosnę, a mimo wszystko ciężko im znaleźć dobrego napastnika. Powód jest oczywisty. Kasa jest ale nie tyle, żeby ściągnąć naprawdę dobrego zawodnika, stąd to czekanie na okazje.
|