Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 24.01.2012, 17:45
Marszałek
Wyobraz sobie ze Mou nie wpisuje sie w strategie dzialan Realu. Nie raz i nie dwa byly tam wywolywane dyskusje nad tym czy Mourinho zwoim zachowaniem nie psuje wizerunku Realow. A ostatnio go nawet publicznosc na Bernabeu wygwizdalo po tym jak uznal ze nie interesuje go co mysla kibice (czy cos w tym stylu).
No tak, z Porto (liga portugalska), zdobywa PU i LM, a ty bedziesz mu zarzucal ze gdyby nie sedzia/howard w meczu X to by bylo... To cos w stylu; a gdyby nie faul Pepe na Alvesie, a gdyby nie niezasluzona czerwona dla van persiego, to moze Barcy by nie bylo w finale... Mourinho LM nie wygral po jednym meczem na Old Traford...
No dobra, a napisz mi jakie Chelsea swiecila triumfy po Mourinho?

Co do Hiddinka, to bez watpienia swietny fachowiec, ale nie zalatujesz hipokryzja? Co byloby gdyby nie blad sedziego/bramkarza w meczu Man- Porto? To ja sie pytam co by bylo gdyby nie "zyczliwi" sedziowie na MS 2002? Zarzucac Mou ze w anglii nie mial wielu skucesow? A czy, kolejno, niezakwalifikowanie sie Rosji do MS 2010 (odpada ze Slowenia) i Turcji do Euro 2012 (odpada z Chorwacja) to... tez nie przypadkiem slabszy okres Hiddinka?
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 24.01.2012 o godz. 17:47.
Odpowiedz cytując