kubawislak napisał(a):

|
Planuję pograć trochę w okręgówce. Chętnie poznam Waszą opinię na temat korków. Potrzebuje dobre solidne buciki, takie myślę do 200 zł. Jakieś pomysły?
|
Koło rotundy jest sklep SportTiw, bardzo polecam tam pomogą ci dobrać, a sam mogę podpowiedzieć coś o kilku modelach co są ostatnio "na topie":
- Nike seria Ctr360
http://allegro.pl/lanki-nike-ctr360-...065668043.html
Dość solidne buty, po czasie odchodzi troszkę podeszwa z przodu, ale to nie przeszkadza w grze, dobre do operowania wewnętrzną częścią stopy, gorsze do strzelania, ale to detale. Moja ogólna ocena 5/6
- Nike seria Mercurial
http://allegro.pl/nike-mercurial-vic...064400061.html
Buty bardzo wygodne, dobrze się w nich gra, niestety bardzo nietrwałe, jeśli grasz często i się nie oszczędzasz to po miesiącu mogą już być dziurki, stopniowo się powiększające. Moja ogólna ocena 3/6
- Nike seria Shoot
http://allegro.pl/korki-nike-t90-sho...064244140.html
Jak sama nazwa wskazuje dobrze się strzela, piłka "siada", rzadko się kiksuje, aczkolwiek wszystko możliwe. Do operowania wewnętrzną częścią stopy też ok. Minusem jest moim zdaniem kiepski design oraz to że przyzwyczajanie stopy do buta trwa dłużej niż u innych, i też odchodzi ta podeszwa z przodu. Moja ogólna ocena 4/6
- Adidas seria F10
http://allegro.pl/korki-adidas-f10-f...057360460.html
Buty dość "sztywne" ale da się przyzwyczaić, więc to nie duży problem. Ogólnie bardzo wszechstronne, ciężko wskazać specjalne atuty, ale też ciężko wskazać wady, na pewno najlepsze korki adidas na ten moment, co widzisz np. po naszej drużynie, gdzie 3/4 składu w takich gra. Moja ogólna ocena 5/6
Oczywiście z każdego modelu są też inne kolory, co na pewno wiesz, więc nie zniechęcaj się wyglądem tego konkretnego którego wkleiłem.
Mam nadzieję że to coś ci pomoże w wyborze.