|
Czasami aż trudno komentować niektóre wpisy. Tych, którzzy uważają, ze nalezy zwolnić Valckxa. Ludzie, dyrektorzy sportowi pracują w klubach po 5-10-15 lat. Niektórzy slyszą, że nie będzie teraz transferów i po 1,5 roku chcą żeby odszedł (jakby sam fakt, że nie będzie transferów go dyskwalifikował). Krew czlowieka zalewa. Z takim podejściem to nic się nie zbuduje. Trzeba wszystkim patrzeć na ręce, kontrolować, ale dać szansę pracy. Mam nadzieję, że to tylko 10-20% kibiców Wisły, bo w przeciwnym razie... Wisło, drżyj.
|