|
Milosz z całym szacunkiem do Ciebie ale Cupiał Wiśle po prostu pożyczył pieniądze i jedna z jego firn jest jej właścicielem .Ja kompletnie tego nie pojmuje bo uważam że jeśli się chce być właścicielem klubu piłkarskiego to należy go nabyć na siebie, ta cała sytuacja jest dla mnie nie normalna WŁAŚCICIEL TO TAKA KOBIETA CO CHCIAŁA BY I BOJ SIĘ A PYZATYM JEST TROCHĘ W CIĄŻY .Ten problem dotyka całej polskiej piłki. W POLSCE BIZNESMENI TO TAKI WYRÓB CZEKOLADOPODOBNY .
|