Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AntyDrozd
Banita
Od: 04.2011
Offline
#
15329
24.01.2012, 17:28
Ja tak bardziej na luziku
"platforma jest tak obywatelska jak kiedyś była milicja" W.Cejrowski
AntyDrozd
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AntyDrozd