Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AnBa95
Junior Member
Od: 02.2005
Skąd: z nad morza
Offline
#
54064
24.01.2012, 16:33
Panowie spokojnie bo to że brak jest nowych transferów może też oznaczać początek budowy ośrodka treningowego lub szkółki piłkarskiej!?
AnBa95
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AnBa95
Znajdź inne posty napisane przez AnBa95