Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54063
Stary 24.01.2012, 16:29
Zgoda, BC ma prawo odzyskiwać dług bo sporo zainwestował i to w sumie mimo braku bazy, akademii, jak i jednak też ...LM z sukcesami, ale ...aby Wisła zrobiła krok do przodu powinien zainwestować ponownie i to właśnie w infrastrukturę i transfery. W tej kwestii nie można patrzyć jak sklepikarz, a bardziej jak wizjoner, taa ale akurat wizji i strategii to u nas nie ma i nie wiadomo czy się pojawi.
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie sensowne jest wzmacnianie się, ale metodą małych kroków. Czyli nie rewolucja, a ewolucja. W zimie miało przyjść 2-3 zawodników. Deklaracja, że nie przychodzi nikt jest zła - ale może to tylko zasłona dymna.
Tyle że tu nikt nie chce żadnej rewolucji, wszyscy tu chcemy tego samego, właśnie tych choćby 2 obiecanych w końcu transferów, rozumiem asekuracyjne postępowanie Stana bo może w istocie jest właśnie tak że możemy szukać tylko jakieś okazji i raczej nie jakiegoś Dudu z Widzewa bo Nunez na tej pozycji wydaje się być na tym samym poziomie, ale kogoś dużo lepszego…
flamengista napisał(a):Wyświetl post
(…) Przecież już pisałem, że Wisła działa na rynku transferowym jak żebrak, czekając na resztki z pańskiego stołu. Chcemy określonej klasy zawodników, to musimy czekać, aż inni z nich zrezygnują. Negocjacje - jeśli w ogóle są prowadzone - będą przeciągane aż do końca okienka transferowego. Bez trudu to można kupić takiego Dudu. Pewnie za 1,5 mln złotych. Czyli dać stosunkowo dużo pieniędzy za przeciętny produkt. To żadna sztuka. Chcemy lepszych grajków, musimy być cierpliwi i liczyć na trochę szczęścia. Tak działa Valckx i dzięki temu trafił nam się Melikson czy Iliew.
No i na taki transfer last minute ciągle jednak liczę, przyznam szczerze, inaczej bym tu nie zaglądał. Liczę na taką okazję i nadal ufam też w profesjonalizm Stana że ją wykorzysta.


A jak nie będzie transferów zimą to cóż, ...tradycyjnie prowizorka, ale wierzyć w sukces i tak wypada bo innego wyjscia nie ma, bo i taka nasza karma.
Ostatnio edytowane przez milosz : 24.01.2012 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując