GaoFeng za Madere Zagłębie dawało1 mln gdyby Wisła wyraziła zaintersowanie Maderą cena by zapewne jeszcze bardziej wzrosła .Więc raczej Madera w Wiśle to może melodia przyszłości ale nie transfer w tym ani w następnym okienku chociaż letnie okienko będzie dużo ciekawsze.W tym okienku to raczej tylko import zawodników z ME
kacpaw91 bardzo możliwy scenariusz być może właśnie taki scenariusz zakłada Moskal