Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12185
Stary 24.01.2012, 16:11
GaoFeng za Madere Zagłębie dawało1 mln gdyby Wisła wyraziła zaintersowanie Maderą cena by zapewne jeszcze bardziej wzrosła .Więc raczej Madera w Wiśle to może melodia przyszłości ale nie transfer w tym ani w następnym okienku chociaż letnie okienko będzie dużo ciekawsze.W tym okienku to raczej tylko import zawodników z ME kacpaw91 bardzo możliwy scenariusz być może właśnie taki scenariusz zakłada Moskal
Odpowiedz cytując