Wyświetl pojedynczy post
Mauro z Forestu
Member
 
 
Od: 05.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1899
Stary 24.01.2012, 15:06
Moskal o swojej Wiśle

http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...370,1,727.html

Inne budujące chwile w zawodzie?
Kazimierz Moskal: Pamiętam jesienny mecz z Górnikiem Zabrze. W Krakowie przegraliśmy 0:1. Obejrzałem potem spotkanie na wideo i miałem wrażenie, że zagraliśmy dobry mecz, jeśli chodzi o utrzymanie się przy piłce, ruch bez niej, chęci do gry. Zgodzę się, nie stwarzaliśmy sobie sytuacji i popełniliśmy fatalne błędy przy stracie gola, ale dostrzegłem wtedy fragmenty, w których widziałem Wisłę taką, jaką ja sobie wyobrażam.
Odpowiedz cytując