Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 24.01.2012, 14:41
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Kulą w płot , bo akurat Schluz i czerwonim khmerowie są raczej sceptycznie nastawieni do ACTA . Wystarczyło zajrzeć do linka który zapodał wolfy gdzieś na poprzednich stronach.
Nie pisałem tylko w kontekście ACTA ale szerszym ,ogólnym, o tej całej biurokracji unijnej. Jeśli chodzi o ustawy czy umowy takie jak rzeczona ACTA to walka z piractwem jest zazwyczaj pretekstem a nie celem w samym sobie. Mnie wkurza to ,że jest to narzucone w takim trybie. Bez debaty, bez informowania, bez możności odmowy, bez szczegółów ,bez podania oceny skutków wdrożenia. Ale tak jak piszę. Taki aktów prawnych jest pełno. Później coś z automatu wprowadza się do prawodawstwa polskiego a potem się okazuje ,że nie ma odwrotu. Pakiet klimatyczny ,który zarżnie całą polską gospodarkę i będzie przyczyną skokowej pauperyzacji mas , jest tutaj koronnym dowodem.

PS. Wy się śmiejecie z ADMIN/ADMIN1 ale czego się spodziewać po strukturach państwa ,które tak lekką rączką doprowadza do śmierci 96 ważnych obywateli w katastrofie lotniczej.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 24.01.2012 o godz. 14:44.
Odpowiedz cytując