Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.01.2012, 13:59
AntyDrozd napisał(a):Wyświetl post
Sikorski i jego szydera z ludzi sięgnęła zenitu..Przepraszam to nie polityczny ale to mi sie wszystko juz we łbie nie mieści,jak ludzie sie nie ogarną nic z tego nie bedzie.
Trzeba było sie ogarnąć przed ostatnimi wyborami. Teraz będzie spijanie piwa, którego się nawarzyło.
Minister cyfryzacji Boni były konfident SB jako fachowiec od donosicielstwa napewno odpowiednio zajął się problemem "wolności słowa" w internecie .
Odpowiedz cytując