Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów
Offline
#
4083
24.01.2012, 13:54
Sprzedam nieużywaną Shishę typu:
http://www.ethnic.ch/php/shisha/narg...d=2861&lang=en
cena: 50zł
Proszę o kontakt na PW!
troj88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do troj88
Znajdź inne posty napisane przez troj88