A propos ACTA to chyba zrobie sobie koszulke z nadrukiem Admin1 w ramach pogardy

poziom bezpieczeństwa narodowego=Admin1

bałwany mają ludzi za całkowitych debili..Jak któryś z moich znajomych przyzna sie ,że głosował na PO to napluje mu w twarz i niech mi nikt nie gada że Piss to mniejsze zło,nie ma mniejszego zła w Polsce są cwaniaki i motłoch którym jesteśmy my.Sikorski i jego szydera z ludzi sięgnęła zenitu..Przepraszam to nie polityczny ale to mi sie wszystko juz we łbie nie mieści,jak ludzie sie nie ogarną nic z tego nie bedzie.
Edit..Jeszcze jedno..patrzcie jak Chorwaci sie pchają drzwiami i oknami mimo tego ,że wiedzą co jest grane..jestem ciekaw co im obiecali..wszystkie kraje zadłużone ale do huja kto za to wszystko płaci kto to sponsoruje ? może żydzi
