Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
AntyDrozd
Banita
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.01.2012, 13:50
A propos ACTA to chyba zrobie sobie koszulke z nadrukiem Admin1 w ramach pogardy poziom bezpieczeństwa narodowego=Admin1 bałwany mają ludzi za całkowitych debili..Jak któryś z moich znajomych przyzna sie ,że głosował na PO to napluje mu w twarz i niech mi nikt nie gada że Piss to mniejsze zło,nie ma mniejszego zła w Polsce są cwaniaki i motłoch którym jesteśmy my.Sikorski i jego szydera z ludzi sięgnęła zenitu..Przepraszam to nie polityczny ale to mi sie wszystko juz we łbie nie mieści,jak ludzie sie nie ogarną nic z tego nie bedzie.

Edit..Jeszcze jedno..patrzcie jak Chorwaci sie pchają drzwiami i oknami mimo tego ,że wiedzą co jest grane..jestem ciekaw co im obiecali..wszystkie kraje zadłużone ale do huja kto za to wszystko płaci kto to sponsoruje ? może żydzi
Ostatnio edytowane przez AntyDrozd : 24.01.2012 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując