Gero napisał(a):

|
I co z tego że nie ma transferów i nie ma na nie kasy drużyna jest kompletna i ma grać. Na ten czas nie ma potrzeby kupowania kogokolwiek.
|
Mamy naprawdę skład od którego możemy wymagać awansu do pucharów, mistrzostwo jest od nas niestety niezależne. Jeżeli latem nie będzie transferów do klubu to można się niepokoić. Latem wpłynie 4 mln euro kasy z UEFA.
Zresztą może nasi włodarze czekają faktycznie na zamknięcie się okienka na zachodzie. A może chcą ściągnąć jakiegoś piłkarza z Polski i chcą wypuścić informację, że z kasą jest ciężko. Wiemy jak reagują inne drużyny.
Blaszczu16 napisał(a):

Jeżeli Garguła będzie grał tak jak w ostatnich meczach roku to zdaje mi się, że Nunez będzie tam pewnie próbowany. Zresztą to widać po sparingach. Brakuje defensywnego pomocnika za Wilka jeżeli Sobolewski nie wróci szybko. Dlatego też chyba Moskal liczy, że Uryga pokaże coś co da nadzieję, że w razie (odpukać) kontuzji Czarka będzie warto tam wystawić Alana.