Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54054
Stary 24.01.2012, 13:49
Gero napisał(a):Wyświetl post
I co z tego że nie ma transferów i nie ma na nie kasy drużyna jest kompletna i ma grać. Na ten czas nie ma potrzeby kupowania kogokolwiek.
Brakuje lewego obrońcy!
Odpowiedz cytując