Wyświetl pojedynczy post
Gero
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54053
Stary 24.01.2012, 13:23
I co z tego że nie ma transferów i nie ma na nie kasy drużyna jest kompletna i ma grać. Na ten czas nie ma potrzeby kupowania kogokolwiek.
Ostatnio edytowane przez Gero : 24.01.2012 o godz. 13:40.
Odpowiedz cytując