Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54052
Stary 24.01.2012, 13:15
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
DZIĘKI BOGU nie udało się awansować do LM .Było by wtedy pewne bankructwo .
Wtedy musielibyśmy jeszcze sprzedać kilku piłkarzy którzy wypromowali się w LM żeby załatać dziurę w budżecie
Odpowiedz cytując