Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54048
Stary 24.01.2012, 12:28
Dla mnie sprawa jest bardzo nieciekawa jesli na stanowisku trenera pojawisi sie Franz to mnie na trybunach stadionowych dlugo nie zobacza...

A brak wzmocnien to klasyczne poddanie krola w szachach.
Odpowiedz cytując