|
Stan to dobry fachowiec i powinien być ściągnięty do Wisły wtedy, gdy chciała wydawać konkretną kasę na transfery. Teraz to on nie ma co robić, bo nie ma za co kupować i nie ma kogo sprzedawać.
Sposób funkcjonowania klubu wygląda w ten sposób, jak kilka lat temu funkcjonowały kluby Cypryjskie, które zbierały wszystkich.
Obawiam się, że huczne zapowiedzi dotyczące nowej jakości klubu to tylko gra na cierpliwości kibiców, którzy coraz marniej przychodzą na stadion.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|