Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54046
Stary 24.01.2012, 11:27
Trzeba również mieć na uwadze to, że musimy mieć jakieś rezerwy finansowe bo zakładam, że będziemy się targować np o Nuneza być może postaramy się o Diaza który gra dobrze na środku defensywy, z Bitonem wszyscy wiemy, że jak nie skorzystamy z kwoty odstępnego to dopuścimy do gry konkurentów, z którymi rywalizacje o niego prawdopodobnie przegramy.

Ciekawa jest też kwestia kontraktu Stana... skoro nie będzie transferów to już teraz spokojnie można ocenić jego poczynania i dojść do wniosku czy warto mu zaproponować dalszą współprace. Wszyscy wiemy kogo ściągnął Stan i w jakich warunkach pracował, na co go stać itp, jeśli jego przyszłość ma zależeć od tego czy Biton trafi w słupek, poprzeczkę lub czy Kaziu dobrze przygotuje drużynę to coś tu nie gra. Również kwestia jest tego czy Stanowi podoba się praca, w której musi bazować na "węszeniu okazji" a nie ściąganiu zawodników, których on tu naprawdę by widział.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 24.01.2012 o godz. 11:43.
Odpowiedz cytując