KOMINEK napisał(a):

Inter Mediolan ma nowego sponsora z Polski. Polska firma Oknoplast działająca w branży PCV, od stycznia jest głównym sponsorem Interu Mediolan. Krakowska firma będzie korzystała z logo włoskiego klubu.
http://www.sport.pl/pilka/1,65083,11..._Z_Polski.html
Powiedzcie czy nie jest to frustrujące krakowska firma sponsoruje Inter
|
No frustrujace jest... A mogli by zainwestować np. w Garbarnie Kraków.