Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54044
Stary 24.01.2012, 10:59
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Brakuje do szczęścia tylko klasowego lewego obrońcy i niech nikt nie pierniczy głupot,że nie ma kasy na lewego obrońce.1 milion euro za Kalu+bonus awans Trabzonu do LM,+kasiora z biletów za puchary ,te pieniądze są w kasie klubu a przynajmniej powinny być .Więc nie trzeba czekać do maja na wypłate z UEFA żeby transfer zrobić.
Tu się zgodzę, już niech zostanie wszystko po staremu tylko ten lewy obrońca... No przydałby się.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując