Romuald napisał(a):

|
Brakuje do szczęścia tylko klasowego lewego obrońcy i niech nikt nie pierniczy głupot,że nie ma kasy na lewego obrońce.1 milion euro za Kalu+bonus awans Trabzonu do LM,+kasiora z biletów za puchary ,te pieniądze są w kasie klubu a przynajmniej powinny być .Więc nie trzeba czekać do maja na wypłate z UEFA żeby transfer zrobić.
|
Tu się zgodzę, już niech zostanie wszystko po staremu tylko ten lewy obrońca... No przydałby się.