Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2887
Stary 24.01.2012, 08:36
Tasio, kiedy twój pomysł by wszedł w życie to nie dość że cały sektor G nie był by Wisły ale jeszcze dodatkowo E. Jest coś takiego jak bufor. A mam mamy coś takiego jak okrąglak, gdzie od jego strony nie trzeba robić wolnej przestrzeni...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując