|
A co jak Anomynous to podpucha rządu ? stwarzają niby zagrożenia ze strony wymyślonych hackerow i dzieki temu beda mogli jeszcze bardziej ludzi za mordy trzymać pod pretekstem ochrony ? Ja juz nie wiem co myslec o tym wszystkim jedno jest pewne ,mało ludzi juz samodzielnie myśli i ten świat dąży do nikąd..oby ostatni ludzie na ziemi byli Polakami
|