|
Ten temat sam w sobie jest o kant d*** rozbić. Tak jakby kłócić się z kimś i udowadniać ,że 2 plus 2 to 4, a mimo to ktoś będzie się upierał ,że jednak 5. Tak samo szerokie grono zwolenników platformy (tfu!) uważa, że sprawy idą w dobrym kierunku. W końcu znajdzie się wielki kij na lewacki ryj. Bo większych komuchów trudno znaleźć. Jak fakty do lemingów nie przemawiają, to tylko w mordę pluć i liczyć na Polskiego Orbana, który za mordę chwyci i skończy ten burdel.
PS. Nie, nie lemingi...tym Orbanem nie jest wasz największy kompleks Jarek K.
W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

|